10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Bosna Hersek’te bulunan 4 farklı üniversiteden gelen öğrenciler Amasya Belediye Başkan Vekili Mehmet Bozkurt’u ziyaret ettiler. Bosna Hersek’te 4 farklı üniversitenin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde okuyan ve dil gelişimine katkı sağlamak amacıyla Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Türkçe Yaz Okulu Programına katılan 40 öğrenci Amasya gezileri kapsamında Tokat Gazi Osmanpaşa Üniversitesi Uluslararası öğrenci koordinatörü Doç. Dr. Fatih Yılmaz ile birlikte Amasya Belediye Başkan Vekili Mehmet Bozkurt ve Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan’ı ziyaret ettiler. Meclis odasında misafirleri ağırlayan Başkan Vekili Bozkurt ve Başdanışman Yenihan kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Bir süre sohbet ettikten sonra Boşnak öğrencilere Amasya’nın önemli tarihi yerleri, müzeleri ve kültürel yapısı ile ilgili bilgiler verildi. Belediye binası önünde çektirilen hatıra fotoğrafı sonrası grup şehrin önemli yerlerini gezmek için ziyaretlerini sonlandırdılar.