10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı Erbaa ilçesinde bu yıl 21’incisi düzenlenen ‘Yaprak Festivali’nin 3 gününde düzenlenen etkinliklere katıldı.
Bu yıl 21’incisi düzenlenen Uluslararası Geleneksel ve Kültürel Erbaa ‘Yaprak Festivali’nin 3 gününde düzenlenen etkinliklere katılan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan Erbaalıların misafiri oldu. Festivalin son gününde Küçük Yayla’da Gürcistan ve Azerbaycan ekiplerinin folklor gösterileri sahnelenirken akşam ise Zeynep Başkan ve Latif Doğan’ın konserinin ardından festival meşalesinin söndürülmesiyle ‘Yaprak Festivali’ sona erecek. Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, burada yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Toyunuz hayırlı ve uğurlu olsun. Sayın Yenihan Başkanımızı da kutluyorum. 21 yıl sizlere hizmet etmiş, bir ömrü sizler için feda etmiş, bende çiçeği burnunda bir Belediye Başkanı olarak sizlere diyorum ki acaba 21 yıl süren nasıl bir iş yapabilirim diye düşünüyorum. Onun için kesinlikle bu yıl içerisinde Amasya’da bir numara diye bir etkinliğe başlayacağım inşallah. Bunun sebebi vesilesi de Erbaalılar olacak” dedi.