10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Türk Kızılay’ının 150. yılı özelinde hayata geçirmiş olduğu “Kolide Ne Var” kampanyasının resmi kargo destekçisi olan MNG Kargo, 17 bin öğrenciye mutluluk taşıdı. MNG Kargo, kampanyaya verdiği bu destekten ötürü Türk Kızılay’ı tarafından altın madalya ile ödüllendirildi.
Türk Kızılay’ının 150. yılı özelinde hayata geçirmiş olduğu Kolide Ne Var kampanyasının resmi kargo destekçisi olan MNG Kargo, 2018- 2019 yılı eğitim – öğretim döneminde yaklaşık 600’den fazla okula ve 17 bin öğrenciye 10 binden fazla km yaparak mutluluk kolisi ulaştırdı. “Kolide sevgi var, kardeşlik var, paylaşmak var, umut var, gelecek var, güzel yarınlar var” sloganıyla başlatılan kampanya için hazırlanan kolilerde öğrenciler için mont, bot, kazak, pantolon, diş fırçası, diş macunu, anne ve babalar için de birer parça hediye giysi yer alıyor.
Kampanyanın kargo destekçisi olarak 11 Haziran ‘da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen madalya töreninde Türk Kızılay’ı tarafından MNG Kargo’ya altın madalya verildi. Madalyayı şirketi adına Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sancak aldı.