10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Cumhuriyet bayramında şahsına mektup yazan öğrencilere sürpriz yaptı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya gelen bir mektupta, Fatih İlkokulu 3/E sınıfı öğrencilerinden; Sena Okur, Emir Coşkun ve Merve Taş, duygularını kağıda şöyle aktarmış; “ Sayın Belediye Başkanımız. Biz Fatih İlkokulu 3/E sınıfının minik kelebekleriyiz. Okulumuzu ziyarete gelmiştiniz ama tanışamadık sizinle…Biz ellerinizden öperiz. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun” sözlerine yer vermişler.
Başkan Sarı ise mek
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Cumhuriyet bayramında şahsına mektup yazan öğrencilere sürpriz yaptı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya gelen bir mektupta, Fatih İlkokulu 3/E sınıfı öğrencilerinden; Sena Okur, Emir Coşkun ve Merve Taş, duygularını kağıda şöyle aktarmış; “ Sayın Belediye Başkanımız. Biz Fatih İlkokulu 3/E sınıfının minik kelebekleriyiz. Okulumuzu ziyarete gelmiştiniz ama tanışamadık sizinle…Biz ellerinizden öperiz. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun” sözlerine yer vermişler.
Başkan Sarı ise mektuba kayıtsız kalmayarak bu sabah tüm işlerini erteleyip, güne minik kelebekleri ziyaret ederek başladı. 3/E sınıfının minikleri ile tanışan ve tek tek merak ettikleri soruları yanıtlayan Sarı, Mektupta miniklerin şahsıma yazdıkları şiiri de sizlerle paylaşmak isterim;
Fatih İlkokulu bizim okulumuzdur.
3/E bizim sınıfımızdır.
Amasya bizim şehrimizdir.
Mehmet Sarı bizim başkanımızdır.
Ziyarette; Okulun genel durumu hakkında İdari kadro ile görüşen ve ihtiyaçları doğrultusunda yardımlarda bulunacağını belirten Belediye Başkanı Sarı, Sevgi seli olup bizleri karşılayan,geleceğimizin teminatı tüm öğrencilerimizi tekrar gözlerinden öpüyor, tüm minik kelebeklerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.
tuba kayıtsız kalmayarak bu sabah tüm işlerini erteleyip, güne minik kelebekleri ziyaret ederek başladı. 3/E sınıfının minikleri ile tanışan ve tek tek merak ettikleri soruları yanıtlayan Sarı, Mektupta miniklerin şahsıma yazdıkları şiiri de sizlerle paylaşmak isterim;
Fatih İlkokulu bizim okulumuzdur.
3/E bizim sınıfımızdır.
Amasya bizim şehrimizdir.
Mehmet Sarı bizim başkanımızdır.
Ziyarette; Okulun genel durumu hakkında İdari kadro ile görüşen ve ihtiyaçları doğrultusunda yardımlarda bulunacağını belirten Belediye Başkanı Sarı, Sevgi seli olup bizleri karşılayan,geleceğimizin teminatı tüm öğrencilerimizi tekrar gözlerinden öpüyor, tüm minik kelebeklerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.