10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Vali Dr. Osman Varol, ‘03-09 Kasım Organ Bağışı Haftası’ dolayısıyla 2017 yılında trafik kazasında hayatını kaybeden oğulları Ömer Salih Şahin’in bağışlanan organlarının nakil bekleyen hastalara umut olmasını sağlayan Şermin Şahin ile Şahap Şahin’i ziyaret etti.
Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem Servisinde görev yaparken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 36 yaşındaki Ömer Salih Şahin’e Allah’tan rahmet dileyen Vali Varol, gerçekleştirdikleri bağış sonucu karaciğeri, böbrekleri ve korneasının nakledildiği 4 vatandaşımızın sağlığına kavuştuğunu ifade ettiği Şermin Şahin ile Şahap Şahin’e duyarlılıkları dolayısıyla şükranlarını sundu.
Şermin Şahin ile Şahap Şahin ve yakınları da, ziyareti dolayısıyla Vali Varol’a teşekkür etti. Ziyarete, İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz ile diğer yetkililer de katıldı.