10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli beyefendiyi makamında ziyaret eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı kendisine projeler ve finansman konusunda bilgi verdi.
MHP Genel merkez binasında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli beyefendiyi makamında ziyaret eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı kendisine Amasya için önem arz eden projelerden bahsederken finansman konusunda görüştüğü İller Bankasının çeşitli departmanları hakkında bilgi verdi. Sohbet içerisinde geçen ziyarette Başkan Sarı Genel Başkan Bahçeli’ye Amasya Belediyesi’nin işleyişi ve yapılması planlanan projeler konusunda bir sunum yaptı. Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından MHP lideri Bahçeli Amasyalı hemşerilerime selam ve saygılarını sunduğunu belirtti.
Daha sonra sırasıyla MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP İdari, Mali ve Teknik İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci’yi makamlarında ziyaret eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, kendilerine Ankara’da İller Bankası ile gerçekleştirdiği görüşmeler ve hayata geçirmeyi planladığı önemli projeler hakkında bilgiler verdi. Başkan Sarı ve Başdanışman Yenihan daha sonra MHP Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım’ı ziyaret ettiler. Genel Merkez ziyaretlerinin ardından Başkan Sarı Taş Medreseli Ülkücüler Genel Başkanı Naim Yanık’a bir ziyaret gerçekleştirerek kendisi ile bir süre sohbet etti. Ziyaretlerine devamında Sarı ve Yenihan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’i de ziyaret ederek kendisiyle makamında hoş bir sohbet gerçekleştirdiler.