10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ile Başdanışman Ahmet Yenihan İller Bankasının çeşitli departmanlarında projelerin finansmanı için görüşmeler yaptılar.
Ankara’da İller Bankasının çeşitli departmanlarında görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve Başdanışman Ahmet Yenihan İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü makamında ziyaret ederek projelerin finansmanı konusunda fikir alışverişinde bulundular.
Buradaki görüşmenin ardından sırasıyla İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Emrah Baydemir ve Uluslararası İlişkiler Daire Başkan Vekili Gamze Aslan’ı makamlarında ziyaret eden Başkan Sarı ve Başdanışman Yenihan Amasya’nın vizyonunu değiştirecek projelerin hayata geçirilmesi için finansman konusunda kendileri ile görüşme gerçekleştirdiler.