10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclisi olağan Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Amasya TSO Meclis Başkanı H. Hasan Ergen’in Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Kırlangıç ‘da hazır bulundu. Yönetim Kurulu Başkanımız Amasya TSO olarak gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgiler verdi.
Başkan Kırlangıç konuşmasında; “Bu yıl İstanbul’da ilki düzenlenen ‘Amasya Tanıtım Günlerine’ katıldık. Gurbette yaşayan hemşerilerimizin Amasya özlemlerini gidermeye çalışırken, İstanbullulara da şehrimizi tanıtma fırsatı bulduk. Odamız toplantı salonunda eğitimler gerçekleştirdik. Oda olarak ziyaretler gerçekleştirdik. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına sunmuş olduğumuz ‘Mutfak Sanatkarları Akademisi’ isimli projemiz kabul edilerek, desteklenmeye hak kazanmıştır. “dedi.