10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, kendisine ’24 Kasım Öğretmenler Günü tebrik kartı’ gönderen ilkokul öğrencilerine teşekkür ziyaretinde bulundu. Amasya Fatih İlkokulu 3-E Sınıfı öğrencilerinden Sena Okur, Emir Coşkun ve Merve Taş, Rektör Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya 24 Kasım Öğretmenler Günü tebrik kartı gönderdi. Öğrencilerin jestini karşılıksız bırakmayan Rektör Elmacı, Fatih İlkokulunu ziyaret etti. Öğrencilere seslenen Rektör Elmacı, “Sizler de inşallah üniversitelere gelip rektörler, profesörler olacaksınız. Bütün sınıfı üniversitemize bekliyoruz. Bir ihtiyacınız olduğunda, her zaman imkânlarımız ölçüsünde sizlerin yanında olacağız” ifadelerini kullandı. Elmacı, öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtmasının ardından okuldan ayrıldı.