10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek ve beraberindeki Ak Parti teşkilat üyeleri Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Muhtar ile sohbet havasında geçen ziyarette İl Başkanı Mehmet Ünek, ”Halkımızla sürekli diyalog halinde olan siz Muhtarlarımız devletimizin temel anlamdaki yegane temsilcilerisiniz. Birlik ve kardeşlik köprüsünün ilk ayağını sizler oluşturuyorsunuz.
Mahallelerimizin ve köylerimizin her türlü ihtiyacını tespit edip, hizmet sunmak hususunda emeğini esirgemeyen, bizlerle mahallelerin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yapan, gerek milleti, gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten siz muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. ” dedi. Gerçekleştirilen ziyaret sonrası İl Başkanı Mehmet Ünek , teşkilat üyeleri ve muhtarlar hep birlikte , Barış Pınarı Harekatı’na destek amaçlı asker selamı verdiler.