10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
2019-2020 Sezonunda Amasya Süper Amatör’de mücadele edecek futbol takımları evraklarını Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Amasya İl temsilciliğine verdi.
Şuana kadar altı kulübün yapmış olduğu müracaat sonrası Ocak ayının ilk haftasında başlayacak müsabakalarda mücadele edecek kulüpler; Yeni Amasyaspor, Amasya Belediyespor, Merzifongücüspor, Taşovaspor, Merzifon Gençler Birliği Spor, Suluova Sebatspor oldu.
Amasyaspor 1968 FK Kulübü yöneticilerinin federasyona kulüp isminin değişmesini bildirmesine rağmen federasyon tarafından daha tescil edilmediği için Yeni Amasyaspor adı altından başvuruldu.
Federasyon kulübün adının değişiklik müracaatını sezon başlamadan önce tescil ettikten sonra resmiyet kazanarak 2019 – 2020 Sezonunda Amasya süper amatörde kulübün adı Amasyaspor 1968 FK olacak.