Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’nın Kızseki köyünde iftar vakti 2 katlı evde çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Can kaybının yaşanmadığı yangında alevleri söndüren itfaiyeciler sonrasında oruçlarını açtılar.Akşam saatlerinde Mehmet G.’ye ait evde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine adrese Amasya Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede büyüyerek tüm evi saran alevler, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu diğer evlere sıçramadan söndürüldü. Can kaybının yaşanmadığı yangında itfaiyeciler yanlarında götürdükleri kumanyalarla oruçlarını açıp iftar yaptılar.Personeline teşekkür eden Amasya Belediyesi İtfaiye Müdürü Selim Keleş, “Yangın bu, iftar vakti demiyor işte. Zamanında müdahalemiz sonucu büyük bir felaketten kurtulduk. Allah tutmuş olduğumuz oruçları kabul etsin” dedi.Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.