10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yeni hizmet binasını ziyaret ederek incelemede bulunan Vali Dr. Osman Varol, binanın hayırlı, uğurlu olmasını diledi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yeni hizmet binasını ziyaret ederek hayırlı, uğurlu olmasını dileyen Vali Dr. Osman Varol, günümüzün ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilen modern bina ile ilimizdeki eğitim-öğretim hizmetlerinin daha kaliteli şekilde sunulacağını ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu tarafından karşılanan Vali Varol, günümüzün ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilen modern bina ile ilimizdeki eğitim-öğretim hizmetlerinin daha kaliteli şekilde sunulacağını ifade etti.
Hizmetlere ilişkin Milli Eğitim Müdürü Kösterelioğlu’ndan bilgiler alan Vali Varol, Valiliğimizin himayesinde uygulanan ‘Eğitim Şehr-i Amasya’ programı kapsamındaki uygulanan ve planlanan projeler konusunda da değerlendirmelerde bulundu.
Milli Eğitim Müdürü Kösterelioğlu, ilimizdeki eğitim-öğretim faaliyetlerine sürekli olarak destek olan ve projelere öncülük eden Vali Varol’a ziyareti dolayısıyla şükranlarını sundu.