Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Özgür Yılmaz Pehlivan, Konya Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yaşanan vahşete dair görüntüler, hayatını Hayvan Sağlığı, Refahı ve Toplum Sağlığına adamış Biz Veteriner Hekimlerin Vicdanlarını Kanatmıştır. Bunun adı vicdansızlıktır. Dedi.
Bu insanlıktan nasibini almamış şahısların en ağır şekilde cezalandırılmaları tek temennimizdir diyen Başkan Pehlivan, “Ülkemizin kanayan yarası olan ve son günlerde gündemden düşmeyen sahipsiz hayvanlar sorunu herhangi bir kurumun ya da meslek grubunun tek başına çözebileceği bir sorun değildir. Bu sorun hepimizin sorunudur. Hepimizin yarasıdır. Bu konu toplumsallaştırılmadan çözülemez. Bu sorun tüm kurumların iş birliği ile bilimsel ve rasyonel yaklaşımlarla çözüme kavuşturulabilir. Bizler bu konuda üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” Diye konuştu.