10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Önder Duman ile Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ferhat Gül Silverline firmasına ziyarette bulundu.
Silverline Endüstri ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış eşliğinde gerçekleşen ziyarette, işletmenin çeşitli birimleri gezildi, makinelerin çalışma düzeni incelenerek bilgi alındı.
Rektör Prof. Dr. Süleyman Elmacı, “Bu ziyaretten çok memnun kaldık, ürünlerin hammadde aşamasından ankastre olana kadar ki tüm montaj, test ve depolama süreçlerini inceleyip CNC, robotik ve otomasyon sistemleri hakkında yetkililerden bilgiler aldık. Staj yapan öğrencilerimizin çalışma ortamlarını yerinde gördük ve firma yetkilileriyle geleceğe dair yapılabilecek projeler hakkında görüş birliği sağladık, bu bağlamda başta bize fabrikayı gezdiren Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış bey olmak üzere Silverline ailesine teşekkür ederim” dedi.
Silverline Endüstri ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Her zaman üniversitemiz ile iş birliği içerisinde olduk, bundan sonrada Silverline Endüstri ve Tic. A.Ş. olarak elimizden geldiği imkânlar çerçevesinde üniversitemizin yanında olacağız, bu bağlamda ziyaretlerinden dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı başta olmak üzere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Önder Duman ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ferhat Gül‘e teşekkür ederim dedi.