10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Vali Dr. Osman Varol, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın düzenlediği Verimlilik Temalı Fikir Yarışmasında ‘Termokromik boya ile renk değiştiren çatı kaplaması’ adlı projesiyle enerji tasarrufu alanında lise kategorisinde Türkiye 1.si olan Amasya Macit Zeren Fen Lisesi öğrencisi Emirhan Arabacı’yı kutlayarak başarılarının devamını diledi.
Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Dursun Pazar, İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu ve Okul Müdürü Ahmet Eren ile birlikte kabul ettiği öğrencimiz Emirhan Arabacı’dan projesinin detaylarına ilişkin bilgi alan Vali Varol, ilimiz öğrencilerinin katıldıkları yarışmalarda elde ettikleri başarılardan memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Dursun Pazar, İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu ve Okul Müdürü Ahmet Eren ile Emirhan Arabacı, ilgisi ve desteği dolayısıyla Vali Varol’a şükranlarını sundular.