Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Suluova İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen “Sabah Namazı Buluşmaları” etkinliği, Cevizdibi Mahallesi’nde bulunan Ahmediyi Camii’nde gerçekleşti. İlçe Müftüsü Sıtkı Kaya ve Murakıp Adem Kara’nın katılımıyla gerçekleşen buluşmada, sabah namazını bir araya gelerek kılan cemaat, dua ve sohbetlerle güne başladı.İlçe Müftüsü Sıtkı Kaya’nın etkileyici sohbetiyle güçlenen katılımcılar, ibadetin ardından dualarını ederek manevi bir atmosferde buluştular. Cami görevlilerinin organize ettiği kahvaltı ikramıyla etkinlik sona erdi.”Sabah Namazı Buluşmaları” etkinliği, Suluova’da birlik, beraberlik ve manevi atmosferin güçlenmesine katkı sağlamaya devam ediyor. Cami cemaati, bu tür etkinliklerin düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, birlikte ibadet etmenin ve paylaşmanın önemine vurgu yaptı.