Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Taşova’nın Yeşilırmak Mahallesi’nde uzun yıllardır Serince Köfte işletmesini yöneten Erdem Özgen, 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri’nde Yeşilırmak Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı.Mahalle sakinlerine duyurulan açıklamada Erdem Özgen, 14 yıldır Serince Çiğköfte olarak esnaflık yaptığını ve bu süre zarfında mahallesine hizmet etme fırsatı bulduğunu ifade etti. Muhtarlık görevine aday olma kararıyla ilgili şu sözleri dile getirdi: “Bugüne kadar mahallemize hizmet etmiş bütün muhtarlarıma, mahalle sakinlerimize ve iş dünyasına teşekkür ederim. 14 yıl boyunca edindiğim deneyim ve mahallemize olan sevgimle Yeşilırmak Mahallesi’nden muhtar adayı olmuş bulunmaktayım. Mahallemizin geleceği için el birliğiyle çalışarak daha güzel günler inşa etmeyi hedefliyorum. Mahallemize hizmet etmek adına yola çıkmış olmaktan dolayı mutluyum. Tüm mahalle sakinlerimize, diğer adaylara ve seçim sürecine katkı sunan herkese saygılarımı sunuyorum. Hak edenin kazanması dileğiyle, başarılar dilerim.”