Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Gümüşhacıköy mevcut kanalizasyon hatlarının yenilenmesi amacıyla başlatılan SUKAP (Su ve Kanalizasyon) Altyapı Proje çalışmaları sona erdi.Çalışmaların belirlenen süre içerisinde tamamlandığını söyleyen Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, Belediye Başkanlığımız Su ve Kanalizasyon işleri Müdürlüğümüz tarafından 2023 yılı içerisinde 1065 metre kanalizasyon hattı 200 lük ve 300 lük korega borular kullanılarak ayrıca 570 metre içme suyu hattı 90’lık pvc ve 160’lık polliviretes su boruları kullanılarak yapımı tamamlanmıştır.SUKAP projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda ise 30 km kanalizasyon hattı ve aynı zamanda 2 km yağmur suyu toplama kanal hattı çalışması yapılarak hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur. Hemşehrilerim hizmetlerin en İyisine layık dedi.