10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Vali Dr. Osman Varol, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz bünyesindeki Çocuk Evlerinde kalan ve ilimiz genelinde düzenlenen satranç turnuvasında büyük başarı gösteren çocuklarımız İbrahim Kaygısız ile Emrullah Öz’ü ödüllendirdi.
Yıldızlar Amasya (13-18 yaş) Satranç İl Birinciliği Yarışmasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evlerinde kalan çocuklarımızdan 15 yaş açık kategorisinde il birincisi olan İbrahim Kaygısız ile 14 yaş açık kategorisinde il ikincisi olan Emrullah Öz’ü kutlayarak başarılarının devamını dileyen Vali Varol, çocuklarımızın öğretmenleri Yalçın Taş’a da plaket verdi.
Kurum bünyesindeki sosyal etkinliklerle ilgili Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Ahmet Kırlangıç’tan bilgiler alan Vali Varol, çocuklarımızı akademik gelişimin yanı sıra sosyal olarak da yetişmeleri amacıyla gerçekleşen etkinlikleri çok önemli bulduğunu ifade etti.
Antalya’da düzenlenecek Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan İbrahim Kaygısız ile beraberindeki çocuklarımız da her fırsatta kendilerini ziyaret eden Vali Varol’a desteği dolayısıyla şükranlarını sundular.