10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Sanatçılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Ayrıca Dernek üyeleri yakın zamanda emesini kaybeden Başkan Sarı’ya başsağlığı dilediler.
Görevi devraldığı günden bugüne kadar Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı 105 bin kişi ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında Amasya Sanatçılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Halis Büyükbayraktar, Mehmet Hopal, Mustafa Ayvalı, Seyfi Karademir ve Şule Tül Başkan Sarı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundular. Hayırlı olsun ziyaretinde Başkan Sarı ile Sanatçılar Derneği Yönetimi karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkanı Sarı Nazik ziyaretlerinden dolayı Amasya Sanatçılar Derneği Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Dernek üyeleri ise hayırlı olsun ziyaretinin akabinde yakın zamanda babasının ablasını (emesi) kaybeden Başkan Sarı’ya başsağlığı dileklerinde bulundular.