Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Av. Galip Uzun’un “Regaip Kandili” Mesajı yayımladı.
Kandillerin top-lum hayatında çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri bulunmaktadır. Manevi hayatımızda ayrıcalıklı bir yer ve önemi bulunan mübarek Üç Aylara bir kez daha ulaşma-nın gönül huzurunu yaşıyoruz. Hayatımızı yeniden gözden geçirmemize vesîle olacak, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların habercisi olan Regaib Kandilinin Ülkemize ve tüm İslam Alemine birlik beraberlik ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Bu özel günlerde, dua ve niyazlarımızı artırmalı, kendimizi bulma ve bilmenin, imkânını yakalamalıyız. Komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve aile bağları gibi toplumumuz için çok önemli olan birliktelik duygularımızın artmasına çabalamalıyız. Bu nedenle, toplumsal huzurun, barışın, birlik ve beraberliğin tesisini sağlayan böyle eşsiz fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Amasyalı hemşehrilerimin ve tüm İslam Âleminin mübarek Üç Aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyorum.