Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Başkan Sarı: “Genel Başkanımızı Amasya’da ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyacağız.”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 29 Ocak 2023 Pazar günü Yavuz Selim Meydanı’nda Amasyalılarla bir araya geleceğini söyledi.
“Türkmen Beyimiz, Bilge Liderimiz, Sayın Genel Başkanımızı Amasya’da ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyacağız” diyen Başkan Sarı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz Sayın Genel Başkanımızın duruşunu, siyaset ahlakını ve tavrını kendimize örnek alarak görev yapıyoruz.
Milliyetçi Hareket Par-tisi, Cumhu-riyet’in 100’üncü yıl-dönümü olan 2023’te ya-pılacak cum-hurbaşkanı ve milletvekili genel seçim-lerine bütün imkan ve inancıyla hazırlanmaktadır. 2023 yılında iki bü-yük siyasi ve tarihi süreci yaşayacaktır. İlki, cumhur-başkanı ve 28’inci dönem milletvekili genel seçim-leridir. İkincisi de Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönü-müdür. Amas-ya olarak bize düşen görev Milliyetçi Hareket Parti-si’ni 2023 yılına hazırla-yarak sandığa gitmek ve sandığa Amasya’ya ve dolaysıyla Türkiye’ye sahip çık-maktır. 29 Ocak 2023 Pazar günü Yavuz Selim Meydanı’nda saat 15.00’te Genel Başka-nımız Devlet Bahçeli’nin katılımıyla düzenlenecek olan açık hava toplantısına bütün vatan-daşlarımızı bekliyoruz.