SON DAKİKA

ART Amasya Radyo ve Televizyonu

DEVLET BAHÇELİ AMASYA’YA GELİYOR

DEVLET BAHÇELİ AMASYA’YA GELİYOR
Bu haber 27 Ocak 2023 - 8:46 'de eklendi ve 219 views kez görüntülendi.

Başkan Sarı: “Genel Başkanımızı Amasya’da ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyacağız.”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 29 Ocak 2023 Pazar günü Yavuz Selim Meydanı’nda Amasyalılarla bir araya geleceğini söyledi.
“Türkmen Beyimiz, Bilge Liderimiz, Sayın Genel Başkanımızı Amasya’da ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyacağız” diyen Başkan Sarı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz Sayın Genel Başkanımızın duruşunu, siyaset ahlakını ve tavrını kendimize örnek alarak görev yapıyoruz.
Milliyetçi Hareket Par-tisi, Cumhu-riyet’in 100’üncü yıl-dönümü olan 2023’te ya-pılacak cum-hurbaşkanı ve milletvekili genel seçim-lerine bütün imkan ve inancıyla hazırlanmaktadır. 2023 yılında iki bü-yük siyasi ve tarihi süreci yaşayacaktır. İlki, cumhur-başkanı ve 28’inci dönem milletvekili genel seçim-leridir. İkincisi de Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönü-müdür. Amas-ya olarak bize düşen görev Milliyetçi Hareket Parti-si’ni 2023 yılına hazırla-yarak sandığa gitmek ve sandığa Amasya’ya ve dolaysıyla Türkiye’ye sahip çık-maktır. 29 Ocak 2023 Pazar günü Yavuz Selim Meydanı’nda saat 15.00’te Genel Başka-nımız Devlet Bahçeli’nin katılımıyla düzenlenecek olan açık hava toplantısına bütün vatan-daşlarımızı bekliyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA