10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak ve beraberindekiler bağlıca köyü sakinleriyle akşam sohbetinde bir araya geldi. MHP Amasya Merkez ilçe Başkanı Şuayip Ak beraberinde Amasya İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanı Mesut Ünal, MHP İl Genel Meclisi üyesi Salih Emre Gökçe ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bağlıca köyünü ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi olarak yerel seçim çalışmalarında seçimden seçime değil, her zaman vatandaşla iç içe olduklarını belirten Ak, “Bugün Bağlıca köyümüzü ziyaret ederek, hem seçim çalışmalarımızda bizlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür edip, hem de bizlerden köylerine bekledikleri hizmet noktasında istek ve talepleri dinledik. Milliyetçi Hareket Partisi Merkez ilçe teşkilatı ve İl Genel Meclisi üyeleri ile gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde bağlıca köyünde yaşayan hemşerilerimizle ile buluşup hasbihal etmekten ötürü çok mutlu olduk. Başta köy muhtarımız olmak üzere bütün bağlıca köyü sakinlerine misafirperverliklerinden dolayı ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum. Söz verdiğimiz gibi seçimden seçime değil, her daim birlikteyiz. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu.