10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Üniversitesi Suluova Meslek Yüksekokulunda Amasya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü iş ve meslek danışmanı Hacer Yiğit tarafından İŞKUR’un öğrencilere yönelik hizmetleri ve iş arama becerileri hakkında Konferans verildi. Konferansa Suluova Meslek Yüksek Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ü. Murat Karavin Meslek Yüksek Okulu Akademik Personel ve öğrenciler katıldı.
Hacer Yiğit programda; İş ve Meslek Danışmanlığı, İŞKUR’un düzenlediği programlar, İş Arama Teknikleri, CV Hazırlama ve İŞKUR hakkında genel bilgiler vererek İş ve Meslek danışmanlığı faaliyetlerini tanıttı.
Konferansın sonunda Hacer Yiğit’e, Suluova Meslek Yüksek Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ü. Murat Karavin tarafından ‘ağaç dikim’ sertifikası takdim edildi.