10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü İbrahim Özarslan, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyarette Özarslan; Amasya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun amacının, Amasya halkına iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek, hobi veya meslek edindirme kurslarıyla ufuk geliştiren bir kurum olduğunu belirterek Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya Halk Eğitim Merkezi’nin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Elmacı, “Halk Eğitim Müdürlüğümüzde görevli öğretmenler ve çalışanları vermiş oldukları hizmetlerden dolayı kutluyorum. Burada çok kıymetli faaliyetler, çok kıymetli değerler üretiliyor. Vatandaşlarımız buradan yaşam boyu eğitim ile alakalı her türlü desteği alıyorlar bu konuda üniversite olarak bize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.