10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz ve beraberindekiler Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundular.
CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, CHP Amasya Kadın Kolları Başkanı Emine Aras, CHP Belediye Meclis Üyesi Bekdemir İşbilir ve beraberinde İl ve Merkez İlçe yönetimi Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. İl Başkanı Karagöz, “Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. 100’üncü yıla yüz proje sloganıyla çıktığınız bu yolda Amasya’mıza güzel çalışmalar yapacağınızdan eminiz. Bizlerde partimiz olarak üzerimize düşen ne varsa her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek isterim” dedi. Başkan Sarı, ise nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti. Hayırlı olsun ziyaretinde Sarı’ya Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan eşlik etti. Yenihan CHP İl ve Merkez İlçe yönetimine Amasya Belediyesi olarak hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgiler verdi.