10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Orman Bölge Müdürlüğü kampüsü içerisinde personelin katılımıyla düzenlenen ?Mehmetçiğe Selam Olsun.? etkinliğinde konuşan Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, ?Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Suriye’de, Fırat’ın doğusundaki terör hedeflerine yönelik gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı ve tarihte var olduğumuz günden bugüne ülkemizin ve milletimizin güvenliği için kahramanca canlarını hiçe sayarak görev yapan Askerlerimiz, Emniyet mensuplarımız, İstihbarat çalışanlarımız ve bu uğurda canlarını kanlarını, yarınlarını hiç düşünmeden feda eden halkımız ve aidiyet hisseden insanlarımıza minnattarız. Tüm şehitlerimizin ruhu şad mekanları cennet olsun.
Amasya Orman Bölge Müdürlüğümüz olarak Gönlümüz ve kalbimizle her zaman ve her yerde askerlerimizin yanındayız. Vatan sevgisi, ruhları kurtaran en kuvvetli rüzgar, Vatanı için şehit olmuş bir insan en mesut insandır. Kalbimizdeki Türkiye Sevgisiyle Mehmetçiğe Selam Olsun? diye konuştu.
Bölge Müdürünün konuşmasının ardından çalışanlar hep bir ağızdan Mehmetçiğe selam olsun diye bağırdı.