10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Vali Dr. Osman Varol, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) yönetim kurulu toplantısı ilimizde bulunan Samsun Valisi Osman Kaymak, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerle Minyatür Amasya Müzesi’ni ziyaret ederek Şehzadeler Gezi Yolu’nda gezinti yaptı.
Valiliğimiz İl Özel İdaresi tarafından yaptırıldığı 2010 yılından bu yana hizmet veren Minyatür Amasya Müzesi hakkında konuklarını bilgilendiren Vali Varol, zengin bir tarihi mirasa sahip şehrimizin turizm potansiyeli ile gelişimine yönelik projeler hakkında bilgi verdi.
Konukları da, ülkemizin nadide kentlerinden olan Amasya’da bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek yakın ilgisi ile misafirperverliği dolayısıyla Vali Varol’a teşekkür ettiler.