Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü yemekhane-sinde gerçekleştirilen Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen ev sahipliği yaparken İl Milli Eğitim Müdürlüğü idari kadrosu da ziyarette hazır bulundu. Kurs ziyaretinde pastacılık kursiyerlerinin hazırlamış oldukları gıda ürünlerinin arka plan mutfağını ince-leyen, kursiyerle sohbet eden Amasya Valisi Mustafa Masatlı ve eşi Esra Masatlı pasta tadımında bulundular. Teftiş Kurulu Başkanı Mahmut Keskiner, Şube Müdürü Hayriye Tüfekci, Şube Müdürü Fatih Kamzeli’nin de katıldığı programda Vali Masatlı : “Yetişkin eğitimine yönelik gerçekleştirilen bu etkinliğe katılan kursiyerlerimiz öğrenmenin yaşı olmadığını gösterdi. Bu kadar güzel pastalar, kurabiyeler yaptıkları için tüm katılımcıları kutluyorum” dedi. Pasta Kursu Öğretmeni Emine Ünsal ise: ”28 Kursiyerimiz var. Her biri de kursa severek katılıyorlar. alanı oluşturacağını söylüyor.
objektif Gazetesi