Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanlığı, sabah namazı sonrasında vatandaşlara çorba ikramında bulundu.
Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlikte, Sultan II.Beyazıd camiinde sabah namazını kıldıktan sonra namazdan çıkan vatandaşlara avluda çorba ikram edildi.
Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Mustafa Akgül organize edilen çorba ikra-mıyla ilgili olarak; “Ülkü Ocakları Amasya İl Baş-kanlığı olarak sabah namazı çıkışı vatanımızın, milleti-mizin ve davamızın bekası için şahadete erişmiş aziz şehitlerimizin ruhları için çorba ikramında bulunduk. Ülkücüler âlemlerin rabbinin huzurunda kıyama duruyor. Gönüldaşlarımız, ülküdaşlarımız ve birçok vatandaşımız zor hava şartlarına rağmen erken saatlerde Sultan II.Beyazıd camiinde aynı safta huzurda olduk. Bu bir samimiyettir. Bu bir dava aşkı sevgisidir. Ülkü Ocakları olarak bizim yolumuz, töremiz bellidir. İki cihan serveri efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) şöyle buyurmaktadır; ‘Kim bir topluluğa benzerse onlardan olur’, ‘Kim bir topluluğun karartısına katılır, kalabalığını artırırsa o onlardandır’. Bu hadis-i şerifler bizim olaya bakış açımızı ve düşünmemiz gerekenleri açıkça ortaya koymaktadır. Biz aynı safta aynı sofrada bir olmaktan mutlu olduk” dedi.
Vatandaşlarda bu ikramdan dolayı Ülkü Ocakları yönetimine teşekkür etti.Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanlığı, sabah namazı sonrasında vatandaşlara çorba ikramında bulundu.
Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlikte, Sultan II.Beyazıd camiinde sabah namazını kıldıktan sonra namazdan çıkan vatandaşlara avluda çorba ikram edildi.
Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Mustafa Akgül organize edilen çorba ikramıyla ilgili olarak; “Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanlığı olarak sabah namazı çıkışı vatanımızın, milletimizin ve davamızın bekası için şahadete erişmiş aziz şehitlerimizin ruhları için çorba ikramında bulunduk. Ülkücüler âlemlerin rabbinin huzurunda kıyama duruyor. Gönüldaşlarımız, ülküdaşlarımız ve birçok vatandaşımız zor hava şartlarına rağmen erken saatlerde Sultan II.Beyazıd camiinde aynı safta huzurda olduk. Bu bir samimiyettir. Bu bir dava aşkı sevgisidir. Ülkü Ocakları olarak bizim yolumuz, töremiz bellidir. İki cihan serveri efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) şöyle buyurmaktadır; ‘Kim bir topluluğa benzerse onlardan olur’, ‘Kim bir topluluğun karartısına katılır, kalabalığını artırırsa o onlardandır’. Bu hadis-i şerifler bizim olaya bakış açımızı ve düşünmemiz gerekenleri açıkça ortaya koymaktadır. Biz aynı safta aynı sofrada bir olmaktan mutlu olduk” dedi.
Vatandaşlarda bu ikramdan dolayı Ülkü Ocakları yönetimine teşekkür etti.