Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Sevgi evlerinden Başkan Sarı’ya teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi evlerinde kalan öğrencileri makamında kabul etti.
12 Mart İstiklal Marşının kabulünün 100. Yılı ve 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü nedeniyle hazırladıkları klipe verdiği destekten dolayı Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret eden Sevgi evlerindeki öğretmen ve öğrenciler şahsına teşekkür ettiler. Ziyarette İstiklal Marşını okuyarak, duygu dolu bir an yaşatan 6 yaşındaki Eymen Bera Keleş’i tebrik eden Başkan Sarı, minik öğrenciye günün anısına hediye takdim etti.
Amasya Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından 12 Mart İstiklal Marşının kabulünün 100. Yılı ve 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü münasebetiyle çocuk evlerinde kalan çocukların Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerinde çekilen klipte İstiklal Marşı okunarak günün anlam ve önemine vurgu yapıldı. Öğretmen ve öğrenciler, hazırlanan çalışmaya destek veren Vali Mustafa MASATLI, eşi Esra MASATLI, Belediye Başkanı Mehmet SARI ve Amasya Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet KURT’a teşekkür ettiler.