10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Seçim vaatlerimde Hanımefendilere söz verdiğim ‘Kraliçeler Kıraathane’mizi bayram sonu açıyoruz” dedi.31 Mart Mahalli İdareler seçim çalışmalarında 4 ay boyunca gezdiği bütün mahallelerde, sokaklarda ve caddelerde yaptığı konuşmalarında eğer seçilirsem Belediye binası içerisinde Hanımefendiler için ‘Kraliçeler Kıraathanesi’ açacağım diye söz vermişti. Belediye Başkanı Mehmet Sarı verdiği bu sözü ramazan bayramı sonrası yerine getiriyor. Daha öncede makam kapısını söktüren, akabinde birimleri makam araçları kaldıran, makam araçlarını vatandaşlara düğün arabası olarak veren ve Amasyalı hemşerilerine ramazan ayı boyunca bir ay içme suyunu ücretsiz yapan Başkan Sarı verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda ramazan ayının 25 ‘inci gününde iftar çadırında Pirinççi Mahalle sakinlerine seslenen Belediye Başkanı Sarı burada yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Seçim vaatlerimiz içerinde yer alan Hanımefendiler için Belediye binamız içerisinde yapacağımıza söz verdiğimiz ‘Kraliçeler Kıraathane’mizi ramazan bayramından sonra nasip olursa açıyorum. Yemek, içecek, çay ve kahve hizmetleri bizlerin ikramı olacak. Şimdiden tüm hanımefendilere yeni mekânlarının hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.