10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya, Yavuz Selim Meydanı’nda Galatasaraylılar, şampiyonluğu doyasıya kutladı.
Yavuz Selim Meydanı’nda bir araya gelen Galatasaraylılar şampiyonluk sevincini davul zurna eşliğinde marşlar söyleyerek, tezahüratlar yaparak coşkuyla kutladı. Kutlamalara bazı vatandaşlar da araçları ile konvoy oluşturarak sevincini yaşadı.. Minik Galatasaraylı Çınar Berk Öztürk, “Mutluyum, şampiyon Galatasaray” derken, Oğuzhan Turna: “Çok mutluyum, hak ettik kazandık. Buralara kadar geldik. Güzelce kutluyoruz, eğleniyoruz” diye konuştu.
Galatasaray taraftarlarından Onur Çöm de, “32 yaşındayım yaklaşık 15 şampiyonluk gördüm. Mayıs ayında Galatasaray’la yazı tura bile atılmaz, bunu herkes bilecek. Bu böyle bilinsin. 4 yaşında kızım var, üçüncü şampiyonluğu. Birçoğundan fazla şampiyonluk gördü” dedi. Ahmet Gürgen, “Allaha şükür iyi ki Galatasaraylıyım. Babamdan da Allah razı olsun bana bu Galatasaraylılığı aşıladığı için. Mayıslar bizimdir, önce onu bir söyleyeyim. Galatasaray’la Mayıs ayında yazı tura bile atılmaz. Bu şampiyonluk ayrıca TFF ve 17 takımada gitsin. Bütün Galatasaraylı ağabeylerimi, kardeşlerimi kutluyorum. Bileğimizin hakkıyla söke söke aldık bu şampiyonluğu, en büyük Cimbom” diye konuştu. Yavuz Selim Meydanındaki Galatasaraylıların kutlamaları gecenin geç saatlerine kadar coşkuyla devam etti.