10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
REKTÖR: SÜLEYMAN ELMACI BİZLER ÜLKEMİZİ BİR ADIM İLERİ TAŞIMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Prof. Dr. Süleyman Elmacı mesajında, “Bayramlar ülkemizin bütünlüğünün, toplumumuzun birlikteliğinin coşkuyla kutlandığı ve bu vatan uğruna canlarını, gözlerini kırpmadan feda eden aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin bir kez daha minnetle yâd edildiği maneviyatı bol günlerimizdir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden de çok ehemmiyet vermekteyiz. Bizler Ülkemizi bir adım ileri taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı Cumhuriyet değerlerini gençlerimize tekrar tekrar anlatmalıyız ki geleceğimiz olan gençler Cumhuriyetimize her koşulda sahip çıksınlar.
Rektör Elmacı; Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, saygı ve şükranla anıyor, bu vesileyle öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, Amasyalıların ve Türk Milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.