10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Gümüşhacıköy’e bağlı Ovabaşı ve Köseler köylerine giderek bir araya geldiği vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Dr. Osman Varol, Valilik İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Ovabaşı Sulama Göleti’nde de inceleme gerçekleştirdi.
Gümüşhacıköy’e bağlı Ovabaşı ve Köseler köylerine giderek bir araya geldiği vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Dr. Osman Varol, Valilik İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Ovabaşı Sulama Göleti’nde de inceleme gerçekleştirdi.
Beraberindeki Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin Acar ve diğer yetkililer birlikte gittiği Ovabaşı ve Köseler köylerinde muhtarlarla köylere yönelik hizmetler konusunda görüşen Vali Varol, köyleri dolaşıp yakından ilgilendiği vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Vali Varol, aktarılan sorun ve taleplerin imkanlar çerçevesinde çözümü için talimat verdi.
Vali Varol, Valiliğimiz İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Ovabaşı Sulama Göleti’nde de inceleme gerçekleştirdi. Vatandaşlarımız, çocuklara hediyelerde veren Vali Varol’a yakın ilgisi dolayısıyla şükranlarını sundu.