10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Üniversitesi Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek Okulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı tarafından “sektörel işbirliği” kapsamında Comdata Çağrı Merkezi Samsun lokasyonuna teknik gezi düzenledi.
Comdata’ nın Çağrı Merkezi Hizmetleri alanındaki profesyonel mesleki iş ortamını daha yakından tanımak, çağrı merkezi sisteminin işleyişi hakkında bilgi edinmek ve çağrı merkezinde kullanılan araç ve ekipmanları hakkında bilgi almak amacıyla gerçekleştirilen teknik geziye, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Oğuz Köprücü, Öğr. Gör.Dr. Melike Turhan, Öğr. Gör. Engin Aydın, Öğr. Gör. Alper İşleyen, Öğr. Gör. Yusuf Pala ve ilgili program öğrencileri katıldı.
Teknik gezide Comdata Samsun lokasyonu Operasyon Yöneticisi Emre Ustaosman ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Emrah Asma tarafından karşılanan öğrencilere kısa bir bilgilendirme yapılıktan sonra, çağrıların alındığı alan, öğrenciler tarafından gezildi ve öğrencilere mesleğin çalışma alanı uygulamalı olarak gösterildi. Daha sonra eğitim salonunda Emre Ustaosman tarafından öğrencilere çağrı merkezi sektörünün geleceği, çağrı merkezinde en çok kullanılan terimler, hesaplamalar, performans ölçümleri hakkında bilgi verildi. Çağrı merkezinin işleyişi, teknik konular, işe alma ve çalışma koşulları hakkında detaylı olarak bilgilenen öğrenciler, sorularına bizzat sektörün içinde olan çalışan ve yöneticilerden bilgi alma fırsatı buldu.