10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Taşova Yeşilırmak Şehit Ferhat Bolat ilkokul öğrencileri, ay-yıldız ve Barış Pınarı koreografisi ile Barış Pınarı Harekâtı’na katılan Mehmetçiğe destek verdi.
Türk Silahlı Kuvvetlerince Fırat’ın doğusunda terör örgütü PKK/YPG’ye yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’nda görev yapan Mehmetçiğe Türkiye’nin dört bir yanından destek gelirken, harekâta bir destek de Amasya’nın Taşova ilçesi Yeşilırmak Şehit Ferhat Bolat İlkokulu öğrencilerinden geldi. İlkokulda eğitim gören 400 öğrenci, öğretmenleriyle okul binasının bahçesinde ay-yıldız ve barış pınarı koreografisi oluşturarak Türk bayrağı açtı. Öğrenciler daha sonra “En büyük asker bizim asker” sloganı attı.
Yeşilırmak Şehit Ferhat Bolat İlkokulu Müdürü Mustafa Özçiftci, “Suriye’de barış ve huzur ortamı oluşturmak adına başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’na destek olmak için Yeşilırmak Şehit Ferhat Bolat İlkokulu olarak 400 öğrencimizle bir koreografi hazırladık. Allah daima ordumuzun yanında olsun. Onları muzaffer kılsın. Biz daima onların destekçisiyiz ve yanındayız” dedi.