Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
2024 Yerel Seçimleri yaklaşırken, muhtar adayları da belli olmaya başladı. Kadın muhtarların yoğunluğuyla dikkat çeken Taşova’da bir kadın daha muhtarlığa talip oldu.31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler seçimleri için Taşova, Yeşilırmak Mahallesi’nde bir kadın aday, seçim yarışına katılarak muhtarlık için adaylığını açıkladı. Aytaç Caddesi’nde 24 yıldır esnaflık yapan Nuray Özcan, mahalle sakinlerinin ve vatandaşların karşılaştığı sorunlara çözüm bulma amacıyla muhtarlık görevine talip olduğunu belirtti.Adaylık açıklamasında konuşan Nuray Özcan, “Mahallemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak için muhtarlık görevine talibim. Yeşilırmak Mahallesi’nde 24 yıldır esnaflık yapmaktayım ve bu süre zarfında mahalledeki değişimleri yakından gözlemledim. Toplumun ihtiyaçlarına daha etkin çözümler üretebilmek, mahallemi daha yaşanabilir kılmak adına muhtarlık görevini üstlenmeyi arzuluyorum” dedi.Nuray Özcan, açıklamasında diğer muhtar adaylarına da başarılar dileyerek, seçimlerin ilçe, il ve ülke genelinde hayırlı olmasını temenni etti.