Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ziraat Bankası Göynücek Şube Müdürü Fatih Kaya, Halk Bankası Göynücek Şube Müdürü Özgür Baş ve Göynücek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Enver Kılıç, Göynücek İlçe Kaymakamı Mustafa Kartal’ı makamında ziyaret ettiler.Ziyarette, Ziraat Bankası Göynücek Şube Müdürü Fatih Kaya ve Halk Bankası Göynücek Şube Müdürü Özgür Baş, ilçedeki bankacılık faaliyetleri ve ekonomik durum hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Göynücek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Enver Kılıç ise ilçe esnafının genel durumu, talepleri ve önerileri konusunda bilgiler sundu.
Kaymakam Mustafa Kartal, gerçekleşen ziyaretler için teşekkür ederek, işbirliğinin ve iletişimin güçlendirilmesinin yerel ekonomi ve toplum için önemine vurgu yaptı. Görüş alışverişi, ilçe yönetimi ile finans sektörü temsilcileri arasında daha sıkı bir işbirliği kurma ve ilçenin ekonomik kalkınmasına yönelik ortak projeler geliştirme konusunda olumlu bir adım olarak nitelendirildi.Kaymakam Kılıç ziyaretleri için konuklarına teşekkür ederken, konukları da misafirperverliği için Kılıç’a teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar dilediler.