10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’nın Suluova ilçesi Şeker İlkokulu öğrencileri biriktirdikleri harçlıkları ile sokak hayvanlarına mama aldılar.
Amasya’nın Suluova ilçesi Şeker İlkokulu öğrencileri biriktirdikleri harçlıkları ile sokak hayvanlarına mama aldılar.Şeker İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri nezaretinde Suluova Belediyesine ait Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler. Öğrenciler harçlıklarını biriktirerek aldıkları mamaları sokak hayvanlarına kendi elleriyle verdiler.Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, “Belediyemize ait Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi hayvansever hemşehrilerimizin ve özellikle öğrencilerin ziyaretçi akınına uğramaya devam ediyor. Bu kapsamda Şeker İlkokulu öğrencileri Hayvanlara karşı olan sevgi ve şefkat duygularını geliştirmek amacıyla belediyemize ait Hayvan Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Hayvanlarının nasıl tedavi edildiğini öğrenen öğrenciler, kafesleri tek tek gezerek yavru köpek ve kedilere özel ilgi gösterdi. Daha sonra öğrenciler harçlıklarını biriktirerek aldıkları mamaları sokak hayvanlarına verdiler” dedi.Ziyarette yetkililere ve öğrencilere belediye tarafından ikramlar ve küçük hediyeler verildi.