SON DAKİKA

ART Amasya Radyo ve Televizyonu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 28. Dönem Amasya Milletvekili Adayı Mehmet Sarı 14 Mayıs’a sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 28. Dönem Amasya Milletvekili Adayı Mehmet Sarı 14 Mayıs’a sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız verdi.
Bu haber 04 Mayıs 2023 - 10:44 'de eklendi ve 106 views kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 28. Dönem Amasya Milletvekili Adayı Mehmet Sarı 14 Mayıs’a sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız verdi.
Seçim çalışmaları kapsamında Vekil adayı Sarı ilk önce bir işletmenin açılışını yaptı, ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Vekil Adayı Mehmet Sarı’ya, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Şuayip Ak, Merkez İlçe Başkanı Semih Aşkan, Amasya Ülkü Ocakları İl Başkanı Mustafa Akgül ve gençler eşlik etti.
İşletme Açılışı Gerçekleştirildi
Amasya’da il, ilçe, köy, esnaf, vatandaş ziyaretlerini sürdüren Vekil Adayı Mehmet Sarı, kentte faaliyet gösterecek olan bir işletmenin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşma yapan Vekil Adayı Sarı, “Bu işletmemizin sahiplerine bol kazançlar, sağlık, sıhhat ve afiyetler diliyorum, kendilerini kutluyor Cenabı Allahtan hayırlı kazanlar diliyorum. Cenabı Hak hakkıyla kazanmayı ve çocuklarıyla kazancını yemeyi nasip etsin” dedi.
Konuşmasının ardından edilen dualarla birlikte Mehmet Sarı işletmenin açılışını gerçekleştirdi.
Esnaf Ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Ardından Vekil adayı Sarı kentteki esnafları tek tek ziyaret ederek, hal hatır sordu, muhabbet etti.
Vatandaşları gösterdiği teveccühün memnuniyet verici olduğunu dile getiren Mehmet Sarı, “ Bu desteğin sandıkta da tecelli edeceğinden son derece eminiz. Vatandaşlarımız bizleri bağrına basmaya devam ediyor. Amasya’mızda MHP rüzgârı esiyor çok şükür. Bizler de vatandaşlarımızın taleplerini önerilerini dikkatle dinliyoruz ve not alıyoruz. Amasyalı hemşehrilerimiz için elimden geleni yapmaya hazırım” diye konuştu.
Tek İsteğim Amasyamızı Hak Ettiği Yere Taşımak
Her zaman Amasya sevdasını ve Amasya’ya hizmet aşkını dile getiren Vekil Adayı Sarı, “Amasya ve onun güzide insanları daha fazlasını hak etmektedir. Amasya için daha büyük hizmetler, daha büyük icra alanlarını ve makamları gerektiriyor. Şunların bilinmesini isterim ki; bütün farklı düşünce, farklı duruş ve farklı siyasal yaklaşımlara rağmen, Amasya bizim Amasya’mız, sıkıntıları bizim sıkıntılarımızdır. İlçelerimizle, köylerimizle birlikte olumlu ya da olumsuz her şeyi birlikte yaşıyoruz. Genelde Türkiye’miz içinde aynı şey söz konusu. İşçisiyle, esnafıyla tarım ve tarım çalışanıyla, küçük ya da büyük sanayicisiyle, memur ve emeklisiyle yani topyekûn milletimizle aynı sevincin ya da aynı sıkıntının ortağıyız. Burada mesele mutluluğun kapısını açabilmekte. Bu kapının demokrasilerdeki tek anahtarı, ahlaklı, adaletli yönetimdir. İyi siyaset ve bununla birlikte dürüst siyasetçidir. İyi ve dürüst siyasetçi ise vaatleriyle icraatları paralel olan siyasetçidir. Artık Türkiye’miz ve Amasya’mızda siyasete meslek, rant kapısı ya da statü gözüyle bakanlara, bu fırsat verilmemelidir. Hiçbir platformda şahsımdan ve özelimden konuşmayı asla sevmem, şu kadarını söylemek zorundayım ki; benim şahsım olarak ne siyasetin getireceği statüye ne de rantına ihtiyaç hissetmem söz konusu değildir. Böyle sananlara cevap verme gereği bile hissetmem. Tek ihtiyacım ülkem, şehrim ve onun insanının hak ettiği yere gelmesinde katkı verebilmek, bu güzel ülkeyi ve bu güzide şehri hak ettiği yere taşımakta görev üstlenmektir. İnanıyorum ki gerçekten ülkesini seven ve ülkesinin geleceğine çağdaş ve emin adımlarla yürümek isteyen, Amasya’nın hak ettiğini alması gerektiğini düşünen herkes parti taassubundan uzaklaşıp bu seçim beyannamesine teveccüh edip onaylamıştır. 14 Mayıs tarihinde Amasya gereğini yapacak, Amasya’yı MHP ‘li bir milletvekilinin temsil etmesini de onaylayacak, bizi meclise taşıyacaktır” dedi.
Vekil adayı Mehmet Sarı vatandaşların gösterdikleri ilgi ve alakadan memnun olduğunu söyleyerek, dualarına talip olduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA