10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Milliyetçi Hareket Partisi Köy ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Bağlıca Köyü’nü ziyaret eden heyet, bu hafta ise Amasya’nın bir diğer önemli köyü olan Musaköy’de vatandaşların sorunlarını dinledi. Heyet halinde düzenlenen ziyarette Merkez İlçe Teşkilatı Başkanı Şuayip AK’a; MHP İl Genel Meclisi Grup Başkanı Mesut Ünal, İl Genel Meclisi Üyesi Salih Emre Gökçe ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Yönetim kurulu eşlik etti. Sohbet havasında geçen toplantıda söz alan MHP İl Genel Meclisi Grup Başkanı Mesut Ünal, müteşekkir olduklarını ve halkın taleplerini yerinde duymak istediklerini belirtti. Köy halkı zamanla yıpranan yol,su,kanalizasyon vb. altyapısal sistemlerde ortaya çıkan sorunlardan bahsetti. Ardından söz alan MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip AK: “Derdi, talebi ayağına bekleyen değil; vatandaşın ayağında dinleyen teşkilat olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.” diyerek Musaköylü vatandaşlardan kendilerine iletmiş oldukları sorun ve taleplerin MHP teşkilatı ve İl Genel Meclisi olarak takipçisi aynı zamanda çözümü noktasında elllerinden gelen yardımı yapacaklarının sözünü verdi. Görüşme yaklaşık 1,5 saat sürerken toplantı sonrası MHP Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak bu tip ziyaretlerin devam edeceğini ve söz konusu görüşmenin verimli geçtiğine inandığını dile getirdi. Sohbetin ardından Milliyetçi Hareket Partisi heyeti Musaköy halkına misafirperverliklerinden ve güzel sohbetten ötürü teşekkür etti ve Musaköy’den ayrıldı.