10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Milliyetçi Hareket Partisi meskûn mahal ziyaretlerine devam ediyor. Heyet bu hafta Amasya’nın önemli köylerinden Aydınlık’ta vatandaşların sorunlarını dinledi. Düzenlenen ziyarete İl Başkanı Şuayip AK, Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan YETİK, MHP İl Genel Meclisi Grup Başkanı Mesut ÜNAL, İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin DİZKIRICI ve Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Yönetim Kurulları katıldı. Sohbet havasında geçen toplantıda parti üyeleri müteşekkir olduklarını ve halkın taleplerini yerinde duymak istediklerini belirtti. Köy halkı zamanla yıpranan yol,su,kanalizasyon vb. altyapısal sistemlerde ortaya çıkan sorunlardan bahsetti. Heyet, köy halkının kendilerine iletmiş oldukları sorun ve taleplerin MHP teşkilatı ve İl Genel Meclisi olarak takipçisi aynı zamanda çözümü noktasında elllerinden gelen yardımı yapacaklarının sözünü verdi. Görüşme yaklaşık bir saat sürerken toplantı sonrası MHP Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan YETİK bu tip ziyaretlerin devam edeceğini ve söz konusu görüşmenin verimli geçtiğine inandığını dile getirdi. Sohbetin ardından Milliyetçi Hareket Partisi heyeti köy halkına misafirperverliklerinden ve güzel sohbetten ötürü teşekkür etti ve Aydınlık’tan ayrıldı.