10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Merzifon Huzurevi’ni ziyaret eden Vali Dr. Osman Varol’un eşi Funda Varol, bir araya geldiği büyüklerimizin doğum günü kutlamalarına katıldı. Valimiz Dr. Osman Varol’un selamlarını ilettiği büyüklerimizle tek tek ilgilenerek sohbet edip hal ve hatırlarını soran Funda Varol, kendilerinin her zaman baş tacı olduğunu belirtti. Doğum günleri kutlanan Emine Özkaraoğlu, Orhan Koç ve Tevfik Utku’nun mutluluklarına ortak olan Funda Varol, “Bizleri büyüten büyüklerimiz yaşlılık dönemlerinde her türlü ilgi ve bakımı fazlasıyla hak etmektedirler. Onların mutlu ve huzurlu yaşam sürmeleri bizleri memnun etmektedir. Minnet borcumuzu onlara sevgi ve saygıda kusur etmeyerek ödemeliyiz” ifadelerini kullandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet veren huzurevinin faaliyetleriyle ilgili de yetkililerden bilgi alan Funda Varol’un ziyaretine Kaymakam eşleri de katıldı.