Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya İl Özel İdaresi vatandaşların daha rahat ve konforlu ulaşımı için köy yolarını asfalta kavuşturuyor.Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Erdin Acar, 2023 yılı asfalt programı ile sıcak asfalt yapımına başlanılan Amasya Merkez Ortaköy, Soma ve Ağılönü köy yollarında incelemelerde bulundu. İl Özel İdaresi tarafından sıcak asfalt kaplama çalışmaları kapsamında Amasya Merkeze bağlı Soma, Ortaköy ve Ağılönü (Gerne) Köylerimizde 5,6 km’lik Sıcak asfalt çalışmamızı yerinde inceleyen Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Acar, “İl Özel İdaresi Personellerimizle Merkez ilçemiz başta olmak üzere tüm İlçe ve Köylerde sıcak asfalt, menfez, içme suyu ve su deposu yapım çalışmalarımız aralıksız sürdürülmektedir, Özel idare ekipleri yol ve alt yapı çalışmalarını kar yağmadan bitirmek için yoğun çaba sarf ediyor. Yoğun ve özverili çalışmalar ortaya koyan ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizden desteklerini esirgemeyen Valimiz Yılmaz Doruk, Milletvekilimiz Haluk İpek, Milletvekilimiz Hasan Çilez, İl Genel Meclis Başkanımız Zeki Eraslan ve İl Genel Meclisi Üyelerimize teşekkür ediyorum.”dedi.