10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Kadastro Şube Müdürü Mesut Civcivoğlu Amasya Orman Bölge Müdürlüğü’ne veda etti.
Amasya Orman Bölge Müdürlüğünde 2012 yılı Haziran ayından bugüne Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Mesut Civcivoğlu Afyon Doğa Koruma Milli parklar 5. Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atanması dolayı, Gülcan Civcivoğlu ise Yangın Şube Müdürlüğünde Mühendis olarak görev yapmakta iken Afyon Karahisar Fidanlık Müdürlüğüne mühendis olarak atanmasından dolayı Amasya’ya veda ettiler.
Mesut ve Gülcan Civcivoğlu Bölge Müdürümüz Halil Oflu’yu ziyaret ederek; “Amasya’da görev yaptığımız dönem içerisinde ekip ruhu içerisinde güzel hizmetler gerçekleştirdik. Meslek hayatımızın doğasında olan görev değişikliği dolayısıyla, Amasya’ya veda ediyoruz. Bölge Müdürümüz Halil Oflu’nun nezdinde tüm çalışma arkadaşlarımıza dostluk ve arkadaşlıkları için teşekkür ediyoruz.” diyerek konuşmasını tamamladı.
Bölge Müdürü Halil Oflu; Her birimiz devraldığımız görevlerde bölgemize dolayısıyla ülkemize, güzel hizmetler vermek için çalışmaktayız. Afyon Doğa Koruma Milli parklar 5. Bölge Müdürlüğü Bölge Müdür Yardımcılığı görevine ataması yapılan Mesut Civcivoğlu’na, Afyon Fidanlık Müdürlüğüne mühendis olarak atanan Gülcan Civcivoğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevlerinin hayırlı, uğurlu olmasını ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
Kadastro Şube Müdürü Mesut Civcivoğlu, Kadastro Şube Müdürlüğü görevini, Şube Mühendisi Birol Yay’a (Vekaleten) devrederek Amasya Orman Bölge Müdürlüğüne veda etti.