Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen,Şube Müdürümüz Bedir Arslan,Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürleri ve öğretmenleri birtakım incele-melerde bulun-mak,örnek uygu-lamaları incele-mek,bilgi paylaşı-mında bulunmak ve işbirlikleri yapmak üzere Antalya’ya ziyarette bulundular.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Türkmen ve beraberindeki kafile önce Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Emre Çalışkan’a makam ziyaretinde bulundular.Ziyaret sonrasında bir bilgilendirme toplantısına katılan kafile Tarım Araş-tırma Merkezi’nde incelemelerde bulundu.Tarım,sera alanı ve örtü bitkiciliği alanlarında söz sahibi olan özel işletmeleri de gezi-inceleme programına dahil eden ekibimiz yapılan çalışmalar ve örnek uygulamalar hakkında özel sektör yöneticilerinden teknik bilgi aldılar.Amasya’da yapılması planlanan benzer çalışmalar husunda her konuda destek sağlaya-caklarını belirten özel sektör temsilcileri ve yöneticileri işbirlikleri konusunda görüş birliğine vardılar.
Ziyaretlerine 25.01.2023 Çarşamba günü Olgunlaşma Ensti-tüsü’nü ekleyecek olan Mesleki Teknik kafilemiz incele-melerine hafta bo-yunca devam edecek.