10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Hamdullah efendi Yaşatma ve Kültür Derneği tarafından tertip edilen iftar yemeğine katıldı.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Hamdullah Efendi Yaşatma ve Kültür Derneği Başkanı Ahmet Çelebi, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemalettin Aşçı, Hüseyin Özbaş, Mesut Ayan ve Rıza Yenisoy tarafından muharrem ayının 10’uncu (Aşure günü) nedeniyle organize edilen iftar yemeğine katıldı. Programa Başkan Sarı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Turgay İlhan, İl Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Recep Dip, MHP Amasya Belediye Meclis Üyesi Av. Gönül Cebeci, Sosyal İşler Müdürü Berati Kaynar, İmar İşleri Müdür Yardımcısı Mustafa Kesler ve vatandaşlar katıldı. Oruçların açıldığı programda İl Müftüsü Keşvelioğlu’nun yaptığı dua sonrası Sarı, canlarla vedalaşarak dernekten ayrıldı. Daha sonra Başkan Sarı ve protokol üyeleri Mehmet Paşa Mahalle Muhtarı Hüseyin Demir’in misafiri oldu. Sarı ve beraberindekiler bir süre sohbet ettikleri ve günün anısına çektirdikleri hatıra fotoğrafı sonrası buradan ayrıldılar.