10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Gelecek Partisi Amasya İl Başkanlığı bünyesinde düzenlenen basın toplantısına parti genel başkan yardımcıları katıldı.
Gelecek Partisi Amasya İl Başkanı Ali Kurt, gelecek partisi kurucular kurucusu Avni Erdemir ve İl yönetiminin düzenlediği basın toplantısında Genel Başkan Yardımcısı ve Gençlik Politikaları Başkanı Ali Gözel, Gelecek Partisi Ticaret Politikaları Başkanı Mustafa Mente basın mensuplarına çalışmaları hakkında bilgi verdiler, soruları yanıtladılar
Gelecek Partisi Amasya İl Başkanı Ali Kurt; “Genel Başkan Yardımcılarımıza hoş geldiniz diyorum. Partimizde gölge kabinesi var, bakanlar kurulu gibi çalışıyor, dolayısıyla her bir kurumu izleme kurulu var. Amasya’da il teşkilatımızı kurduk,
Merzifon İlçe başkanımız atandı şuanda sahada çalışıyor. Amasya Merkez İlçe başkanlığımızda atanmış durumda. 3 ilçeyi tamamladıktan sonra il kongremizi yapabileceğiz. Olası erken seçime hazır olmak istiyoruz. Amasya olarak yapılacak büyük kongremiz için hazır olacağız. Biz kimseyi ayırmıyoruz. Etnik kökeni dini, dili, görüşü ne olursa olsun, eğer ortak değerde demokrasi için bir arada oluruz. Gelecek Partisi çok iyi teşkilatlandı. Yüreği olan insanlarla yola yürüyoruz. Amasya’da da yüreği olan insanlarla teşkilatlanıyoruz. Gelecek partisi Amasya ‘da söz sahibi olacak.” Dedi.
YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLARAK YOLA ÇIKTIK
Gelecek Partisi Kurucular Kurucusu Avni Erdemir; “Gelecek Partisi tüm kadroları Türkiye’yi âdeta karış karış geziyorlar. Gelecek Partisinin programını görüşlerini milletimize aktarmaya çalışıyorlar. Yeni bir başlangıç olarak yola çıktık, biz hiçbir siyasi partinin devamı değiliz. Biz Türkiye’de yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.